Dodací podmínky a cena dopravy pro Českou republiku

Dopravu zajišťujeme pomocí přepravní společnosti GEIS, která Vám doručí zboží přímo k Vám domů. Objednávky přijaté v pracovní dny do 16:00 jsou následující pracovní den ráno předány přepravci, který je druhý den v dopoledních hodinách doručí na Vámi uvedenou adresu. V případě změn v expedici či přepravě jste průběžně informováni, abyste měli informaci o tom, kde se Vaše zásilka právě nachází. Zpravidla při předání zboží přepravci je Vám zaslán odkaz ke sledování zásilky.

Objednávky v hodnotě do 1500Kč mají zpoplatněnou cenu přepravy která je od 1.11.2017 v hodnotě 99Kč. Objednávky nad 1500Kč mají přepravu ZDARMA. Platbu můžete též ZDARMA provést přímo na bankovní účet, nebo za příplatek 40Kč zvolit platbu na dobírku, kterou zaplatíte řidiči při převzetí balíčku.

Pokud nemůžete zásilku převzít přímo od přepravce v pracovních dnech, kdy je zásilka doručována, pak můžete rovnou při objednání zadat informaci do objednávky, na jaké výdejní místo chcete zásilku doručit. Seznam výdejných míst naleznete na adrese www.geispoint.cz. Případně můžete na stejné adrese v průběhu doručování zadat přesměrování Vaší objednávky z Vaší adresy na výdejní místo. Tento krok je ovšem nevratný. Pak je potřeba si zásilku vyzvednout na Vámi zvoleném výdejním místě.