Dodací podmínky a cena dopravy na Slovensko

Dopravu zajišťujeme pomocí společnosti ZÁSILKOVNA, která doručí klientům zboží na Slovensko zboží na svá výdejní místa Z-POINT nebo přímo k Vám domů. Objednávky přijaté v pracovní dny do 16:00 jsou následující pracovní den předány společnosti ZÁSILKOVNA, která je během několika dnů doručí na Vámi zvolené místo. V případě změn v expedici či přepravě jste průběžně informováni, abyste měli informaci o tom, kde se Vaše zásilka právě nachází. Při předání zboží přepravci je Vám zaslán odkaz ke sledování zásilky.

Zásilky na Slovensko jsou cenově rozděleny podle hmotnosti do 5kg a do 10kg. Cena také závisí na způsobu předání (výdejní místo a soukromá adresa). Zásilky na výdejní místa Z-POINT do 5kg jsou zpoplatněny cenou 3,80 EUR a od 5kg do 10kg jsou zpoplatněny cenou 5,50 EUR. Přeprava na konkrétní adresu do 5kg je zpoplatněna za 6,90 EUR a od 5kg do 10kg je zpoplatněna cenou 8,50 EUR.

V případě objednávek nad 10kg nebo objednávky nad 75 EUR řešíme dopravu a její cenu individuálně. V těchto případech nás neváhejte kontaktovat na adrese obchod@feme.cz